Dwujęzyczne testy online

W kwietniowym numerze „East Midlands Po Polsku” ukazał się nasz artykuł na temat kwalifikacji zawodowych Driver CPC (Driver Certificate Professional Competence) dla kierowców zawodowych samochodów ciężarowych, autobusów i autokarów (str. 19). Zapraszamy do zapoznania się z całym kwietniowym numerem miesięcznika EMPP.

kliknij aby powiększyć

2 Comments

  1. W 2011 roku zdałem w Polsce kat.C Wymieniłem prawo jazdy na brytyjskie i otrzymałem kartę tacho.Od 2lat jeżdze zawodowo.W tym roku podjołem decyzje o zrobieniu kursu CPC,jednak dowiedziałem się że muszę także zdać 2 i 4 moduł.Pod koniec tego roku lub w przyszłym planuję wrócić na stałe do kraju stąd moje pytanie:czy mogę będąc za miesiąc na urlopie w Polsce zrobić tam świadectwo kwalifikacji(dodam że mój angielski jest bardzo słaby stąd moja decyzja)i po powrocie wymienić na angielskie?

  2. Witam.
    Właśnie przyjechałem do Szkocji, mam polskie prawo jazdy na kategorię C+E z kodem 95. Zarejestrowałem prawo jazdy i otrzymałem Counterpart. Czy po 9 września mogę jeździć pojazdem ciężarowym z polskim prawem jazdy z kodem 95, nie mając angielskiego CPC card?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: