Dwujęzyczne testy online

DSA_dvd
Będąc właścicielem Provisional driving licence i jeśli czujesz się już na siłach,  możesz w każdej chwili przystapić do bukowania testu teoretycznego.

Na stronie DSA znajdziesz adres centrum egzaminacyjnego, które jest najbliżej twojego miejsca zamieszkania. Jest tu spis wszystkich Theory test centres na terenie UK.

Koszt egzaminu teoretycznego wynosi £25. Zalecamy jednak zawsze sprawdzenie aktualnych cen egzaminów na stronie rządowej.

Test teoretyczny (theory test) w Wielkiej Brytanii możesz zabukować na jeden z kilku  sposobów:

  • Online – najłatwiej zabukować test przez Internet, wchodząc na stronę booking service DSA. Wszystko czego potrzebujesz to numer twojego Provisional driving licence oraz karta, którą płacisz (credit lub debit card). Tutaj wybierasz centrum egzaminacyjne, w którym chcesz zdawać egzamin, datę i godzinę testu. Masz również możliwość późniejszego wprowadzenia zmian lub skasowania swojej rezerwacji.
  • Telefonicznie – możesz zadzwonić na numer 0300 200 1122 (DSA booking service) w godzinach od 8 do 18 od poniedziałku do piątku, podając swój numer karty debetowej lub kredytowej.
  • Wysyłając pocztą aplikację, która możesz ściągnąć na stronie Directgov, pobrać z centrum egzaminacyjnego lub w twojej szkole jazdy. Jeśli korzystasz z poczty możesz zaplacić kartą debetową lub kredytową, czekiem lub wysłać przez postal order. Potwierdzenie rezerwacji powinno przyjść do 10 dni od wysłania, w przeciwnym wypadku należy zadzwonić na DSA booking service.

Obejrzyj oficjalne video DSA:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: