Dwujęzyczne testy online

Test praktyczny na prawo jazdy w UKW dniu, w którym zdajesz egzamin praktyczny na prawo jazdy w UK, musisz mieć ze sobą:

  • kartę spotkania (appointment card)
  • certyfikat zdania testu teoretycznego (Theory test certificate)
  • obydwie cześci tymczasowego prawa jazdy (provisional driving licence), czyli photocard i counterpart.

Przybądź do centrum egzaminacyjnego na czas,  najlepiej nieco wcześniej, ponieważ spóźnienie może spowodować, że egzamin się nie odbędzie, a Ty stracisz pieniądze.

Kiedy nadejdzie czas na Twoją kolej, czeka Cię kilka formalności. Egzaminator wywoła Twoje nazwisko i poprosi Cię o podpisanie oświadczenia ubezpieczeniowego (Insurance declaration). Następnie poprosi Cię o okazanie Twojego dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli z jakichś przyczyn medycznych nie możesz być przypiety pasami, musisz mieć przy sobie certyfikat (exemption certificate), który potwierdzi, iż jesteś zwolniony z tego obowiązku.

Możesz też zostać zapytany czy cierpisz na jakąś fizyczną niepełnosprawność, której nie zdeklarowałeś przy wypełnianiu swojej aplikacji. Pytają o to z uwagi na fakt, że zazwyczaj aplikacja była wypełniana dobre kilka miesięcy wcześniej.

W końcu egzaminator poprosi cię o przejście do auta, którym będziesz zdawać test. W drodze na parking egzaminator powienien także przedstawić się i zapytać jak chcesz, by zwracał się do Ciebie w czasie egzaminu.

Kategoria B - superkomplet XXL

Superkomplet XXL – kategoria B

Następne kroki to:

Od 4 października 2010 DSA wprowadziło nową sekcję na teście praktycznym – jazdę indywidualną trwającą około 10 minut.

Natychmiast po powrocie do ośrodka egzaminacyjnego będziesz poinformowany o wyniku egzaminu. Egzaminator omówi popełnione przez Ciebie błędy, jeśli sobie tego zażyczysz.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: