Dwujęzyczne testy online

Wiele osób ma wątpliwości co do tego, czy można zdawać egzaminy na prawo jazdy – czy to teoretyczny czy praktyczny, w UK  w języku polskim.

Bezposrednio przed testem teoretycznym zostaniesz zapytany w jakim języku chcesz zdawać egzamin. Może być też tak, że opcja wyboru języka pojawi się kiedy zasiądziesz przed komputeram, na kórym będziesz zdawać test teoretyczny.

Jeśli chodzi o egzamin praktyczny, to jeśli nie władasz za dobrze językiem angielskim lub obawiasz się, ze możesz sobie nie poradzić w sytuacji stresowej jaką jest egzamin, możesz wziąć ze sobą tłumacza. Warunek jest taki, że musi mieć on ukończone 16 lat i nie być instruktorem jazdy.

Dla wszystkich zainteresowanych polecam e-booka Jak zrozbić prawo jazdy kategorii B w UK, ktorego możesz pobrać zupełnie za darmo z panelu obok. Jest to poradnik, ktory zawiera szereg wartościowych informacji. Dowiesz się m.in. jak aplikować i bukować testy, jakie są wymagania prawne dla zdających, dokładny opis egzaminu teoretycznego i praktycznego i wiele innych wskazówek i informacji.

2 Comments

  1. CZY PO 7 KWIETNIA MOGE MIEC ZE SOBA TLUMACZA NA EGZAMINIE PRAKTYCZNYM W UK W KATEGOGII B ,,,EGZAMIN NA PRAWO JAZDY W UK

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: