Dwujęzyczne testy online

DrivingTest
Z  powodu tego, że  częścią testu teoretycznego jest Hazard Perception Test warto wziąć kilka praktycznych lekcji zanim do niego przystąpisz. Pozwoli ci to na zapoznanie sie z realnymi sytuacjami stwarzającymi zagrożenie na drodze i w rezultacie o wiele łatwiej poradzisz sobie z tą częścią egzaminu teoretycznego.

Jeśli akurat z jakichś powodów nie zaczynasz jeszcze jeździć, bardzo pomocne mogą okazać się materiały, z których nauczysz się jak rozwiązywać Hazard Perception Test.

Osobiście korzystałam z All-in-one Driving Test (wydany na DVD), który przygotowuje i znacznie ułatwia naukę zarówno do testów teoretycznych jak i egzaminu praktycznego.  Wszystko to dostepne jest w 7 programach treningowych:

1. New Theory Test - to bank pytań dla kierowców i motocyklistów wraz z wyjaśnieniem wszelkich kwestii teoretycznych. Pytania testowe rozwiązujesz w różnych dostepnych kombinacjach, według wybranych przez ciebie opcji. Jest też 6 testow sprawdzających (gdzie pytania są wymieszane) – symulacja realnego testu wyboru.

2. Ponad 400 klipów z Hazard Perception Test -  doskonale przygotowuje do zdania z powodzeniem tego testu i rzeczywiście „wyczula” na przeróżne potencjalne zagrożenia na drodze. Na koniec każdego klipu dostajesz liczbę zdobytych punktów wraz ze szczegółowymi wyjaśnieniami i możesz cały filmik przeanalizować. Ponadto masz dostęp do 10 oficjalnych klipow z DSA.

3. Test praktyczny – ponad 20 interaktywnych próbnych testów video oraz tutoriale, z których dowiesz się czego oczekiwać w dniu egzaminu praktycznego. Znajdziesz tu też szczegółowe opisy jak poprawić błędy podczas jazdy.

4. Highway Code Plus – to mówiona wersja nowego oficjalnego kodeksu drogowego oraz Highway Code eBook, ktory możesz sobie wydrukować.

5. Show me, tell me -  lekcje wideo z przykładami 13 oficjalnych pytań, które zadaje egzaminator na poczatku egzaminu praktycznego.

6. Learn-2-Drive System – to 20 interaktywnych lekcji jazdy. W tej części masz dostęp do ponad 50 animacji, video oraz quizów.

7. Znaki i sygnały – tutoriale plus 3 gry, które pomogą ci nauczyć się znaków drogowych.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: