Dwujęzyczne testy online

Pytanie od Michała:

Mam pytanie odnośnie kategorii E do B. Nikt nie potrafi mi powiedzieć gdzie w Londynie znajdę kursy i zdam egzamin. Kontaktowałem się z DVLA oraz departamentem do spraw prawa jazdy i nic. Proszę o pomoc.

Jeśli jesteś posiadaczem prawa jazdy kategorii B w celu uzyskania uprawnień do kierowania samochodem z przyczepą (kategoria B+E), będziesz musiał zdać egzamin praktyczny. Kurs przygotowawczy zazwyczaj trwa od 2 do 5 dni (w zależności od umiejętności i doświadczenia kierowcy). Koszt takiego kursu to od 350.00 do 800.00 funtów.W UK istnieje wiele szkół uczących jazdy samochodem osobowym z przyczepą. Aby znaleźć najbliższy ośrodek szkoleniowy, wystarczy sięgnąć po jedną z biznesowych książek telefonicznych, np. „Yellow Pages” lub wejść na jej stronę internetową Yell.com i na górze z prawej strony wpisać swój kod pocztowy.

Najbliższy ośrodek, w którym będziesz mógł zdawać egzamin na kategorię B+E znajdziesz na stronie Directgov.

Jeśli będziesz miał więcej pytań proszę o kontakt.*

* Odpowiedz powstała przy współpracy z firmą Emano (www.emano.co.uk), która jest wydawcą i dystrybutorem publikacji o tematyce motoryzacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: