Dwujęzyczne testy online

kierowca_uczy_oklNie jesteś profesjonalnym instruktorem nauki jazdy, a chcesz pomóc przyjacielowi, członkowi rodziny lub znajomemu nauczyć się jeździć?

Prawo w UK daje nam swobodę jeśli chodzi o wybór opiekuna nauki jazdy. Nie musi to być wykwalifikowany instruktor nauki jazdy.

Taki rodzaj nauki oferuje wiele korzyści, jak choćby oszczędność pieniędzy (często płacimy jedynie za paliwo, a nie za czas nauczyciela), mniejszy stres (ponieważ dwie osoby znają się zazwyczaj od dawna) etc…

Istnieje jednak pewien problem – otóż nie każdy wie JAK tak naprawdę powinna wyglądać taka nauka jazdy, aby efekty były pożądane, czyli aby nasz pupil nabrał pozytywnych nawyków i miał realną szansę zdać swój egzamin praktyczny za pierwszym razem.

Otóż od dzisiaj nie musisz się już zamartwiać od czego zacząć, co jest najważniejsze, jak to zrobić skutecznie i nad innymi tego typu sprawami.

Nie musisz, ponieważ właśnie niedawno ukazał się nowy poradnik wydawnictwa Emano. Jest to publikacja przeznaczona dla kierowców, którzy nie są profesjonalnymi instruktorami nauki jazdy, czyli praktycznie dla każdego kto ma chęć pomóc innej osobie w nauce jazdy.

Czego dowiesz się z poradnika „Jak pomóc w nauce jazdy?”

W poradniku omówione zostały najważniejsze i najbardziej przydatne kwestie związane z uczeniem innej osoby prowadzenia auta, czyli m.in.:

  • Jak profesjonalnie przygotować auto do jazd szkoleniowych, co oznacza że nie będziesz musiał kombinować i dowiadywać się tego na własną rękę.
  • Jak zaplanować jazdy z osobą początkującą oraz z uczniem zaawansowanym, co znaczy że porady w książce dostosowane są do poziomu zaawansowania każdego ucznia.
  • Znajdziesz także dpowiedzi na najbardziej typowe problemy początkujących kierowców (typu: „Nie dam rady opanować tego sprzęgła, gazu…”, „Boję się jechać szybciej”, „Ten samochód jest za duży, a ulica za wąska” …;)
  • Jak ćwiczyć skutecznie manewry, co sprawi, że Twój uczeń znacznie szybciej opanuje niezbędne techniki jazdy. 
  • Wszystko o przebiegu egzaminu – w tym 10 najczęściej popełnianych błędów na egzaminie, co z kolei da Tobie i osobie, którą uczysz pewność, że jest ona doskonale przygotowany do egzaminu praktycznego.

Oprócz tego w książce znajdziesz dodatkowe BONUSY:

  • Wywiad z psychologiem transportu „Jak nauczyć żonę jeździć i się nie rozwieść” (ups!:)
  • Wzór rejestru zajęć szkoleniowych
  • Dokument potwierdzający prawo do szkolenia uczącego się kierowcy.
  • Szczegółowe objaśnienia elementów ocenianych podczas egzaminu praktycznego na brytyjskie prawo jazdy kat. B.
  • Słownik specjalistycznych terminów.

Jakie korzyści?

Jako, że poradnik zawiera zestaw samych praktycznych porad dla kierowców, którzy pomagają innym osobom w nauce jazdy, najważniejszą korzyścią dla Ciebie jest to, że nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, że zrobisz coś „nie tak”. Korzystając ze sprawdzonych metod nauki początkującego lub zaawansowanego ucznia, nie musisz przejmować się, czy aby na pewno nauczysz tę osobę dobrze jeździć, czy zda ona egzamin etc.

Twój uczeń natomiast będzie miał przeświadczenie, że trafił naprawdę w dobre ręce. Będzie czuł się pewniej i szybciej nauczy się odpowiednich zachowań, reakcji, właściwej kontroli pojazdu, po prostu nabędzie dobrych nawyków.

A to wszystko zwiększa jego szanse na zdanie egzaminu już za pierwszym podejściem!

kierowca_uczy_okl

 

Książkę „Jak pomóc w nauce jazdy? Poradnik dla kierowców, którzy nie są profesjonalnymi instruktorami” możesz zamówić na stronie Emano.

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: