Dwujęzyczne testy online

Jak uniknać kary za nadmierną prędkośćNie chcesz już dłużej płacić kar za przekroczenie prędkości lub nie wiesz, co zrobić, gdy wpadniesz w sidła brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości?

Właśnie z myślą o kierowcach w UK nadmiernie karanych za przekroczenie prędkości powstał poradnik, który weryfikuje popularne mity i uczy jak nie dać się naciągnąć. Jesli nawet sytuacja jest „podbramkowa” dowiesz się jak cało wyjść z opresji.

Poradnik „Jak uniknąć kary za nadmierną prędkość?” to kompendium wiedzy dla każdego kierowcy w UK. Eksperci i praktycy z dziedziny motoryzacji kompleksowo opisują jak działa brytyjski system karania kierowców za przekroczenie prędkości. Publikacja zawiera rady, które pozwolą na uniknięcie mandatów i punktów karnych. Dowiesz się także, co zrobić, gdy już dojdzie do nałożenia kary.

Jakie tematy zostały omówione w poradniku?

Poradnik szczegółowo omawia m.in następujące tematy:

  • jakie są policyjne metody nękania kierowców,
  • „pułapki” na drodze, czyli przegląd urządzeń, przez które czasem ubywa w portfelu,
  • w jaki sposób nowoczesna technika pomaga kierowcom, czyli wszystko o wykrywaczach radarów i laserów oraz urządzeniach zakłócających,
  • jak nie dać się złapać – praktyczne rady,
  • STOP mandatom, czyli co zrobić, gdy zatrzymanie przez policję lub zdjęcie stało się faktem,
  • zestaw praktycznych porad, jak postępować w przypadku wezwania do sądu.

Poradnik „Jak uniknąć kary za nadmierną prędkość?” możesz zamówić na stronie Emano.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: