Dwujęzyczne testy online

Jeszcze tylko do końca 2011 roku można będzie zdawać egzamin teoretyczny na „starych” zasadach.

DSA (Driving Standards Agency) zdecydowało, że 2011 rok jest ostatnim rokiem kiedy można uczyć się na podstawie aktualnie obowiazujacych i używanych na egzaminie testów.

Dokładnie od 1 stycznie 2012 roku na egzaminie teoretycznym pojawia się zupełnie nowe pytania, które nie będa publikowane nigdzie wcześniej.

Kandydaci będa uczyć się na podstawie specjalnie przygotowanych przykładowych pytań, które sa zblizone do pytań egzaminacyjnych, ale nie identyczne.

DSA tłumaczy zmiany na egzaminie dbałościa o poprawę bezpieczeństwa na drogach. Podobnie jak w przypadku Hazard Perception Test, który jest częścia egzaminu teoretycznego, również i tu chodzi o logiczne myślenie. W przypadku rozpoznawania zagrożeń na drodze mamy filmiki szkoleniowe, które sa jedynie zbliżone do tych, które rzeczywiście pojawiaja się na egzaminie.

Kategoria B - superkomplet XXL

Superkomplet XXL na prawo jazdy kategorii B

Jeśli zastanawiasz się czy przystapić jeszcze w tym roku do egzaminu teoretycznego, jest to ostatni dzwonek, żeby podjać taka decyzję. Zapewne przyszłe testy nie będa wielkim zaskoczeniem dla kogoś kto solidnie przyłożył się do nauki, ale jeśli wolisz wyeliminować ryzyko zwiazane z niewiadoma, masz jeszcze szansę na zdanie egzaminu teoretycznego w tym roku.

Certyfikat zdania egzaminu teoretycznego pozostaje ważny przez 2 lata od dnia zdania tegoż egzaminu.

Pobierz za darmo poradnik Jak zrobić prawo jazdy kategorii B w UK

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: