Dwujęzyczne testy online

Autorem artykułu jest Emano

angielskie prawo jazdy w UK - Nie znam zbyt dobrze angielskiego. Czy dam radę zdać egzaminy? Takie pytanie zadaje sobie wielu Polaków na Wyspach, po tym jak zablokowano możliwość zdawania po polsku.

Od 07.04.2014 r. na prawo jazdy w UK można zdawać tylko po angielsku lub walijsku.

Możliwość zdawania po polsku jest dostępna jedynie w Irlandii Północnej.

Zmiana jest wynikiem społecznych konsultacji i od jej wejścia w życie wielu rodaków zastanawia się, czy poradzi sobie na egzaminach. Okazuje się, że nie taki diabeł straszny jak go malują, bo żeby pomyślnie zdać egzaminy wystarczy rozumieć po angielsku. W skutecznym przygotowaniu się pomogą dwujęzyczne testy.

 

Dwa w jednym

Materiały dwujęzyczne Emano łączą w sobie dwie funkcje. Po pierwsze pozwalają zdobyć wiedzę wymaganą na egzaminach. Po drugie są doskonałym narzędziem do nauki języka i słownictwa.

W zależności od własnych preferencji można korzystać z wersji książkowej, płyty CD lub wersji elektronicznych (do pobrania lub online). Wszystkie zawierają aktualną bazę przykładowych, dwujęzycznych pytań testowych na angielskie prawo jazdy (uwzględnione zmiany obowiązujące od 07.04.2014 r.), praktyczny poradnik jak zdobyć angielskie prawo jazdy oraz słownik niezbędnych pojęć i wyrażeń.

W wersjach multimedialnych dodatkową opcją jest możliwość zaznaczania i powrotu do pytań sprawiających kłopot oraz możliwość zdawania egzaminu próbnego (wszystko dzieje się tak samo jak podczas prawdziwego egzaminu).

 

Klucz do sukcesu

Gwarancją zdania egzaminów jest znajomość brytyjskiego kodeksu drogowego. To właśnie na jego podstawie formułowana jest większość pytań, z którymi można się spotkać na egzaminach. Gruntowna znajomość kodeksu wymagana jest zarówno na testach teoretycznych, jak i praktycznych. Przygotowując się warto korzystać z obu wersji językowych, bo z dużą większą łatwością opanowuje się niezbędne słownictwo.

Wszystkie prezentowane publikacje są oficjalnym źródłem informacji na ten temat w języku polskim na terenie Zjednoczonego Królestwa. Można je kupić na stronie Emano.

dwujęzyczne testy online

 

3 Comments

  1. Wielkie dzięki. Tym wpisem mnie nie co pocieszyłeś. Mam zamiar zdawać prawo jazdy w Wielkiej Brytanii i nie wiem czy sobie poradzę, ale póki co od razu zakupuję testy przygotowujące – dwujęzyczne.
    Marek ostatnio opublikował..Zabi Sp z o. o. producent kół i zestawów kołowychMy Profile

  2. Jak sądzę teraz to już łatwiej zdać w UK test na prawo jazdy niż w Polsce. Coraz więcej przepisów dla młodych kierowców itd.

  3. Witam mam pytanie czy w Irlandii akceptują zdane testy teoretycznie w uk i jak można sie zapisać na jazdę praktyczną

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: