Dwujęzyczne testy online

Jak uniknać kary za nadmierną prędkośćNie chcesz już dłużej płacić kar za przekroczenie prędkości lub nie wiesz, co zrobić, gdy wpadniesz w sidła brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości?

Właśnie z myślą o kierowcach w UK nadmiernie karanych za przekroczenie prędkości powstał poradnik, który weryfikuje popularne mity i uczy jak nie dać się naciągnąć. Jesli nawet sytuacja jest „podbramkowa” dowiesz się jak cało wyjść z opresji.

Poradnik „Jak uniknąć kary za nadmierną prędkość?” to kompendium wiedzy dla każdego kierowcy w UK. Eksperci i praktycy z dziedziny motoryzacji kompleksowo opisują jak działa brytyjski system karania kierowców za przekroczenie prędkości. Publikacja zawiera rady, które pozwolą na uniknięcie mandatów i punktów karnych. Dowiesz się także, co zrobić, gdy już dojdzie do nałożenia kary.

Jakie tematy zostały omówione w poradniku?

Poradnik szczegółowo omawia m.in następujące tematy:

  • jakie są policyjne metody nękania kierowców,
  • „pułapki” na drodze, czyli przegląd urządzeń, przez które czasem ubywa w portfelu,
  • w jaki sposób nowoczesna technika pomaga kierowcom, czyli wszystko o wykrywaczach radarów i laserów oraz urządzeniach zakłócających,
  • jak nie dać się złapać – praktyczne rady,
  • STOP mandatom, czyli co zrobić, gdy zatrzymanie przez policję lub zdjęcie stało się faktem,
  • zestaw praktycznych porad, jak postępować w przypadku wezwania do sądu.

Poradnik „Jak uniknąć kary za nadmierną prędkość?” możesz zamówić na stronie Emano.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge

%d bloggers like this: